Keresés

Részletes keresés

GDanii Creative Commons License 2004-06-21 23:00:17 364
Igen az volt a probléma. Köszi a segítséget. Egyébként itt van ez a fotó amihez kértem a segítségeteket: http://www.index.hu/tech/digicam/fotozz/fotot_megmutat?Foto_ID=32251
nem a legjobb mint már többen értékelték de azért nekem így elsőre tetszik :)
A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2004-06-20 21:51:00 362
Mert nem crop-oltal. Miutan kesz a panorama az also es felso piros csikot huzd beljebb hogy a feher reszek ne latszodjanak.
Előzmény:
GDanii Creative Commons License 2004-06-20 20:40:10 361
Sikerült megcsinálnom a .mov filét. Műkődik is. Annyi kérdésem lenne, hogy szerinted mért van a kép alján 1-2 fehér belógás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!