|
|
|
|
 |
GDanii
2004-06-21 23:00:17
|
364
|
Igen az volt a probléma. Köszi a segítséget. Egyébként itt van ez a fotó amihez kértem a segítségeteket: http://www.index.hu/tech/digicam/fotozz/fotot_megmutat?Foto_ID=32251
nem a legjobb mint már többen értékelték de azért nekem így elsőre tetszik :) |
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2004-06-20 21:51:00
|
362
|
Mert nem crop-oltal. Miutan kesz a panorama az also es felso piros csikot huzd beljebb hogy a feher reszek ne latszodjanak.
|
|
Előzmény:
 |
GDanii
2004-06-20 20:40:10
|
361
|
| Sikerült megcsinálnom a .mov filét. Műkődik is. Annyi kérdésem lenne, hogy szerinted mért van a kép alján 1-2 fehér belógás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|