Keresés

Részletes keresés

Vizs Creative Commons License 2004-06-24 10:31:07 46
Várni nem kell, van jobb lencse. Gyári Canon, asszem 50 ezer körül. :)))
Na ez az a kategória, amit nem tudom ki vesz meg, mert ennyi pluszpénzből már 10x zoomos képstabos Canonra cserélhetnéd a gépedet...
A másfélszeres szépképű milyen márka? Az is Soligor? Nem gondoltam volna hogy ennyivel jobb.
A hozzászólás:
georch Creative Commons License 2004-06-20 21:13:31 44
Igen, az életlenséget a széleken elfelejtettem írni. Mindegy, ez van. Várjunk, hogy egy jobb minőségű lencse jelenjen meg. Egy darabig hagyhatom nyugton a madarakat. (Van egy másik lencsém, ami alig másfélszeres nagyítást eredményez, de annak jó a képe, kár, hogy nem kétszeres!)
Minden jót!
Előzmény:
Vizs Creative Commons License 2004-06-20 13:41:56 43
Nekem Kenko van, és az is aberrál mint az állat. A másik ami idegesít, hogy a szélei fele nagyon látványos az életlenedés. Meg lennék lepve, ha valaki beírna az aberrációra valami csodaszert, szerintem leginkább komplexebb lencserendszert kellett volna a konverterbe építeni. Rekeszelés már csak azért sem túl jó, mert f8-nál már nasütésben is állvány kell a teléhez, és amúgy sem segít sokat. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!