|
|
|
|
 |
RCH
2004-06-23 11:01:53
|
369
|
Hali!
Engem erdekelne ez a tukorfelgom dolog (igaz teljes gomb jobb lenne). A 10 cm is pont tuti. Most hogyan tovabb? |
|
 |
GDanii
2004-06-20 20:40:10
|
361
|
| Sikerült megcsinálnom a .mov filét. Műkődik is. Annyi kérdésem lenne, hogy szerinted mért van a kép alján 1-2 fehér belógás? |
|
 |
GDanii
2004-06-20 19:49:11
|
360
|
| Köszi kipróbálom! |
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2004-06-20 16:44:29
|
359
|
Panorama Factory
én ezt használom és, ha odafigyelek fotózásnál, az automatikus összeillesztést tökéletesen megcsinálja.
Tud java, és QuickTime VR panorámát csinálni.
Egyetlen hátránya, hogy nem támogatja a több soros panorámákat.
Egyéb:
Felcsigáztátok a képzeletemet ezzel a tükörfélgömbös módszerrel.
Mint már említettem én tudok csinálni tökéletes minőségben, tetszőleges méretben.
Az ötletem: csinálok tükröt annak aki kér, és utána mindenki megépíti a saját eszközét, amiről aztán beszámolunk.
Jó kis tapasztalat lenne.
Minél többen jelentkeztek, annál olcsóbb a tükör.
Egyébként nem lenne egy egetrengető összeg két darab sem!
Aki benne van, az írja meg a javaslatát, hogy mekkora legyen! - én 10 centi átmérőre gondoltam.
Naszóval, kinek van kedve panorámázni? |
|
Előzmény:
 |
GDanii
2004-06-20 08:32:41
|
358
|
Sziasztok!
Tudna nekem ajánlani nekem egy olyan panoráma összeillesztő programot amiben meglehet oldani azt, hogy forgatható legyen a kép?
Köszi
Danii |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|