Keresés

Részletes keresés

S.P.T. Creative Commons License 2004-06-20 16:44:29 359
Panorama Factory

én ezt használom és, ha odafigyelek fotózásnál, az automatikus összeillesztést tökéletesen megcsinálja.
Tud java, és QuickTime VR panorámát csinálni.

Egyetlen hátránya, hogy nem támogatja a több soros panorámákat.

Egyéb:
Felcsigáztátok a képzeletemet ezzel a tükörfélgömbös módszerrel.
Mint már említettem én tudok csinálni tökéletes minőségben, tetszőleges méretben.

Az ötletem: csinálok tükröt annak aki kér, és utána mindenki megépíti a saját eszközét, amiről aztán beszámolunk.
Jó kis tapasztalat lenne.
Minél többen jelentkeztek, annál olcsóbb a tükör.
Egyébként nem lenne egy egetrengető összeg két darab sem!
Aki benne van, az írja meg a javaslatát, hogy mekkora legyen! - én 10 centi átmérőre gondoltam.

Naszóval, kinek van kedve panorámázni?

A hozzászólás:
GDanii Creative Commons License 2004-06-20 08:32:41 358
Sziasztok!

Tudna nekem ajánlani nekem egy olyan panoráma összeillesztő programot amiben meglehet oldani azt, hogy forgatható legyen a kép?

Köszi
Danii

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!