|
|
|
|
 |
dohosa
2004-06-16 17:35:15
|
356
|
Másik topikokban valaki ajánlott fel ilyen segitséget. lásd. Central Park topik, Premierház topik...stb.
Lehet, hogy én is igénybeveszem az átvételnél a segitségét.
|
|
A hozzászólás:
 |
kiss4you
2004-06-16 17:11:31
|
355
|
CSAK a fűtés, víz, és gázszerelés hiányzik a költségvetésből.
Ezek is komoly tételek!! |
|
Előzmény:
 |
KM
2004-01-10 16:47:27
|
349
|
fleming75-nek :
az alábbi helyról letölthető egy 30 milliós ház komplett költségvetése (egy kv. megnéző progival együtt), abból ki tudsz nyerni ilyen adatokat :
http://www.koos.hu/files/kv/kv30.zip
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|