|
|
|
|
 |
Caipi
2004-06-14 21:01:41
|
443
|
Hi,
Alzheimer a Te korodban?..:-) A másbolygósban én gyártottam Neked égi kórust, de oké, tudom ám, hogy ez a kettő nem ugyanaz a hozzászólás..
És sziasztok, mindenkik, nemsokára nem lesz miről (s)írnom nektek..
Kiveszem a nagy tetőtért. Egyszer élünk, vagy mi..
A születésnapi családi összeröffenést meg anyám lakásában rendezem meg. (Régi 98nm)
Kicsit balhés 2-3-4 hét áll előttem, de mit számít, ha végre élni fogom tudni az életemet, és a többiekéből sem részesülök..:-)
Juhhé!
|
|
A hozzászólás:
 |
Csinbarát
2004-06-13 11:23:02
|
442
|
| Mit értesz égi kórus alatt? |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-06-13 10:12:15
|
441
|
Büszke vagyok Rád! És még égi kórust is gyártottál..:-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|