Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-06-13 10:12:15 441
Büszke vagyok Rád! És még égi kórust is gyártottál..:-)
A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2004-06-13 06:50:16 440
Szia Caipi!

Pénteken rendben hazaértem!

Nos a kódok láthatóan müködnek, de meg próbálom a szinek kódját is megfejteni.

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-06-09 16:37:52 438
Igen, már nagyon várom a költözést, de még nem tudom, hogy hova. Már olyan kialvatlan vagyok (bár az utóbbi 2 napban a kislányt nem hallottam, csak a fürdőszobai hangokat), hogy tegnap elaludtam..!
Nehéz elképzelni, hogy ne kelljen ráfizetnem, hacsak nem jó ismerőstől veszem ki, márcsak azért is, mert illene valamicskét adózni. A perből kifolyólag még többen fogunk/fognak arra járni szakérteni, és a vietnamiakat nehezen álcázhatnám rokonnak.:-)
A tetőtéri lakás eszetlen jó, a nappali 5x10m, a tulaj valaha dobolt, és ott tartottak próbákat, mivel senki nem tiltakozott náluk, gondolom elég jó lehet a födém. Szonszéd csak egy van, az is csak a konyha felől. De ez még két lezárt szobával is több mint 100 nm..:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!