Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2004-06-10 22:39:43 87
fel
Előzmény:
m a x Creative Commons License 2004-04-29 01:27:54 86
Eszünkbe jutott, hogy viszünk neked mentett kutyát, csak nem tudom a kutyák mit szólnának hozzá... Ha helyben gazdihoz is adnám őket, akkor üsse kő, de olyan szar lenne utána visszazsuppolni őket:((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!