Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2004-06-09 08:57:34 354
Esetleg 3.4?
A hozzászólás:
msmks Creative Commons License 2004-06-08 16:03:20 353
magyarítást...
nekem okosság kéne :]
Előzmény:
mullermihaly Creative Commons License 2004-06-08 15:43:49 352
Újoncként üdv mindenkinek!
Tud valaki PTGUI 3.6-hoz (vagy korábbi verzióhoz) magyarítást?
Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!