Keresés

Részletes keresés

TÜNDÉr Creative Commons License 2004-06-17 08:24:28 228
Sziasztok!
Üdv Dzsi01-nek!
Kedden voltunk kint, és tapasztaltuk, hogy a G-ben azóta már legalább 8-10 lakásba beköltöztek. Úgy tűnik, a használatbavételi nem akadály...
Tegnap beszéltünk az egyik ügyvezetővel, aki szerint júl. elején lesz "bejárás" (ez már ki tudja, hanyadik dátum), hamar kijavítják a kisebb hibákat, és aug. elején költözés... Én már úgy vagyok vele, hiszem, ha látom.
Az udvaron lévő fürdőkádak minket is elgondolkoztattak, még mindig ott vannak, de lehet, hogy csak "fennmaradt mennyiség" vagy hogy a C épületre spórolták be őket. Azt ugyanis gőzerővel elkezdték építeni, őszre tető alá akarják hozni. Hát mit mondjak, szemtelenül közel építették a B épülethez, de hát ez csak minket érint érzékenyen.
A hozzászólás:
dzsi01 Creative Commons License 2004-06-08 11:11:45 227
Üdvözlök minden kedves leendő G épületes szomszédot! Persze az A-sokat és B-seket is! Most találtam a topicot, megörültem neki.
Tud-e valaki valamit a G-s lakások átadásáról? A bank szerint július 15-ig ígérték a használatbavételit (de ígérték már május 15-ig is). Gondolom már mindenki nagyon várja az átadást.
Én úgy láttam, (szombaton voltam kint) hogy 3 lakásban már laknak, nem tudom hogyan csinálták, vagy rosszul láttam? Lehet, már képzelődöm...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!