|
|
|
|
 |
P.Peter
2004-06-07 10:09:18
|
340
|
RCH!
A precíz fotózás elég sokat segít, de készítettem már kézből is három soros körpanorámát (35mm-nek megfelelő obival, kompakt digival). Az összeállítás időigényét nehéz megmondanom, mert nem csak a képek jóságától, hanem a rutintól is függ, és elvben mindkettő javul :-)
Sokszor nem maga az összeállítás, hanem az egyéb munkák az időigényesek. Sok mozgást tartalmazó képeknél a 'szellemek' és/vagy feltűnő 'klónok' eltüntetése, illetve egy nagyon eltérő megvilágítás (fény/árnyék, vagy akár beltérben nagyon eltérő színhőfok - ez utóbbival még csak egyszer próbálkoztam, utána kidobtam ez egészet) sokkal macerásabb tud lenni. |
|
A hozzászólás:
 |
RCH
2004-06-06 22:37:55
|
331
|
P.Peter: latom Te nagy megfejto vagy :-)
Mennyire fontos a preciz fotozas? Panorama Factory-val kezbol keszult kepekkel is nagyon szep eredmenyeket lehetett elerni; allvanyrol meg teljesen tutit. A PTGui-val mik az eselyek? Neked mennyi ido osszerakni egy atlagos, 1 soros panoramat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|