Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-06-05 14:36:32 434
Jaj, dehogyis! Csak olyan ritkán nézem a freemailt, mivel csak Te írsz oda, és szoktál úgyis ugyanabból a freestartra is küldeni. Most viszont oda nem kaptam, mivel a freestarton nincs "caipi" címem, csak "editht"..
Még ma írok!!
A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2004-06-04 19:53:38 433
Szia CAIPI!

Írtam mailt, nem válaszoltál! Talán, haragszol rám vmiért?

Csinbarát

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-06-04 15:49:50 432
TSCHUBY: Azért ne keseredj el előre, tudod, nálam még a lakáselválasztó-fal is vasbeton, meg a nappalimba jön át a szomszéd fürdőszobájának a szellőzője.. Nem hiszem, hogy ez olyan általános dolog lenne.. Meg tény, ami tény, a nappalimban ugyan két szőnyegpadló van egymáson, de szekrény pl. egy szál nincs. De nem hiszem, hogy jelentősen változtatna, ha telepakolnám.
ISENYS: Jaj, Nálad is annyira szörnyű? Igazán sajnálom, meg hogy nem tudsz menekülni..:-(
LAJA73: Köszi a jókívánságokat, próbálkozom.. Neked is sok sikert, ha még csatározol/csatároznál az építtetőddel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!