Keresés

Részletes keresés

vatawna Creative Commons License 2004-06-04 17:03:20 280
Hát bevallom őszintén elfelejtettem (meg a papírt benn hagztam melóhelyen) de valami alba van benne, de nem albalux, és hogy ők is Fehérvárról hozzák az ablakot. (szóval nem vagyok a helyzet magaslatán :)) Részleteket hétfőn vagy kedden tudok mondani, mert akkor jön ki felmérni.
Ha ráér addig, akkor megírom majd.
egyébként mekkora ablakok vannak nálatok?
A hozzászólás:
em Creative Commons License 2004-06-04 16:53:51 279
szia!
én is most készülök panelben ablakcserére (műanyag).
elárulod, hogy te melyik vállalkozóval csináltatod a cserét?
köszi!
em
Előzmény:
vatawna Creative Commons License 2004-06-01 22:57:12 276
hát nem tudom, nekem 2 helyről is mondták, hogy nem azonnal hozzák a redőnyt, hanem ablak után..igazából annyira már nem számít az az 1-2 hét, ahhoz képest, amennyit vártunk a hitel ügyintézésre.. :) a lényeg, hogy már lakhatunk benne

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!