|
|
|
|
 |
vatawna
2004-06-04 17:03:20
|
280
|
Hát bevallom őszintén elfelejtettem (meg a papírt benn hagztam melóhelyen) de valami alba van benne, de nem albalux, és hogy ők is Fehérvárról hozzák az ablakot. (szóval nem vagyok a helyzet magaslatán :)) Részleteket hétfőn vagy kedden tudok mondani, mert akkor jön ki felmérni.
Ha ráér addig, akkor megírom majd.
egyébként mekkora ablakok vannak nálatok? |
|
A hozzászólás:
 |
em
2004-06-04 16:53:51
|
279
|
szia!
én is most készülök panelben ablakcserére (műanyag).
elárulod, hogy te melyik vállalkozóval csináltatod a cserét?
köszi!
em |
|
Előzmény:
 |
vatawna
2004-06-01 22:57:12
|
276
|
| hát nem tudom, nekem 2 helyről is mondták, hogy nem azonnal hozzák a redőnyt, hanem ablak után..igazából annyira már nem számít az az 1-2 hét, ahhoz képest, amennyit vártunk a hitel ügyintézésre.. :) a lényeg, hogy már lakhatunk benne |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|