Keresés

Részletes keresés

Laja73 Creative Commons License 2004-06-04 09:04:53 431
pld. ahol mi lakunk, az is ilyen
75 lakás, 5 lépcsőház
egyetlen strangon nincsenek oldalszomszédok, a nyugati végén, olyan nagyok a lakások
itt is a legfelső a nyerő

caipi, sok sikert, mostantól csak a pozitív oldalát nézd mindennek:)

A hozzászólás:
Isenys Creative Commons License 2004-06-04 08:51:30 429
Sziasztok!

En is egyetertek murray-jel, a tarsashazak nagy resze sajnos ilyen, nekem mar a szegedi ismeroseim is panaszkodtak, hogy ott se jobb...A megoldas a szomszedok minimalizalasa (legfelso, legszelso lakas), ha van ra mod, bar nalunk azok hodaly nagyok, es melleselg a 7. emelet irrealisan dragabb mondjuk a 3-nal, ahol en lakom:( Es sokat szamit az egyeni turokepesseg is, mert itt a hazban is vannak olyanok, akik halljak a zajokat, de azt mondjak, hogy oket nem zavarja, hat jo nekik.
Caipi, nagyon irigyellek, hogy megteheted az elkoltozest, nekem is folyamatosan ilyen gondolataim vannak, csak sajnos nalunk a szulok vettek a lakast, es borzasztoan megbantodnanak, ha kozolnem, hogy az egesz lakas ugy szar, ahogy van, mikozben nekik ez eletuk munkaja. Igy meg nyavajogni se nagyon akarok otthon:(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!