Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-06-04 15:49:50 432
TSCHUBY: Azért ne keseredj el előre, tudod, nálam még a lakáselválasztó-fal is vasbeton, meg a nappalimba jön át a szomszéd fürdőszobájának a szellőzője.. Nem hiszem, hogy ez olyan általános dolog lenne.. Meg tény, ami tény, a nappalimban ugyan két szőnyegpadló van egymáson, de szekrény pl. egy szál nincs. De nem hiszem, hogy jelentősen változtatna, ha telepakolnám.
ISENYS: Jaj, Nálad is annyira szörnyű? Igazán sajnálom, meg hogy nem tudsz menekülni..:-(
LAJA73: Köszi a jókívánságokat, próbálkozom.. Neked is sok sikert, ha még csatározol/csatároznál az építtetőddel.
A hozzászólás:
tschuby Creative Commons License 2004-06-04 01:45:50 428
45 éves koromig fogom fizetni a lakást. Szeretném előbb kifizetni, de nem sok esélyt látok rá. Most lottózom.
Még nem költöztem de, de már nagyon félek. A saját lakásomban nem tudom egyedül érezni magam???
Kiadni? Hihetetlen, hogy álmaim lakása, amibe választotam klafa konyhabútort, más ember lakhelye lesz, azá, aki elviseli a zajt.

Lassan kezd blog üzemmódba menni a társalgás, abba is hagyom.

Zárszó: Azt hallottam, hogy ha minden lakó berendezni a lakást (bútorok, szőnyeg, stb), akkor csökken a zaj, mert nem lesz olyan doboz-hatása a cuccnak. Ez igaz? Ha nem a falak vezetik, hanem a födém és a szellőző, akkor berendezés ide vagy oda, a szomszéddal fogok beszélgetni úgy, hogy még soha nem láttam ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!