|
|
|
|
 |
RCH
2004-06-06 00:51:21
|
328
|
maestro:
Tulajdonkeppen santit nalam az egesz. A kepeket beimportalom, bekontrollpontozom iszonyu precizen, es a vegeredmeny megis eleg kaka lesz. Eloszor is csunya toresek, illesztesi problemak vannak, raadasul valahogy az egesz furan nez ki. Mikor a Panorama Factory-val csinaltam meg a nehany kepbol osszerakott epuletet, akkor egy egyenletesen domborodo kepet kaptam (alul, felul hasonlo aranyban domborodik), mig PTGui-val inkabb csak alul domboru a kep: olyan lett, mit egy neveto szaj. Raadasul meg a fent emlitett illesztesi bibik is megvannak. Amire en gyanakszom az az, hogy nincs beallitva a kamera / kep pontos parametere. Igaz a progi kiolvassa az EXIF-bol, de ez sem segit.
Van valami altalanos trukk, amit csak az tud, aki mar regota hasznalja ezt a progit? Vagy valami nagyon egyszerut benazok el? |
|
A hozzászólás:
 |
maestro
2004-06-03 21:42:50
|
323
|
| RCH: PTGui-val kapcsolatban talán tudok segíteni. Kicsit bővebben, miről lenne szó? |
|
Előzmény:
 |
RCH
2004-06-03 10:01:41
|
322
|
Van koztetetek PTGui / PTAssembler guru?
Probalkozok mindkettovel (PTGui jobban tetszik) es vannak apro problemaim, amihez segitseg kellene. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|