Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-06-03 21:45:02 427
Drága Murray barátom,
tudom, hogy Neked nagyon szar.. de hidd el nekem, hogy a szellőzőberendezések (meg a vasbeton-váz is, ne felejtsd, hogy nálad legalább darabokból áll) az általad ismert áthallást olyan magasságokba emelik, hogy a legvadabb álmaidban sem bírod elképzelni! Csak érzékeltetésül: én úgy gondolom, hogy a gyerek a mellettemlevő lakásban rohangál és visít, mert leginkább oldalról hallom.. de ha bemegyek a fürdőszobába, ami nem szomszédos a szomszéddal, ámde a ház végére esik, ugyanazt hallom a szellőzőből, ami felül van, és onnan a hang átterjed a 10centis falakon a szobákba..
A nappaliban oldalról hallom, ÉS előlről/felülről..
A hálóban oldalról, ÉS hátulról/felülről..
Úgyhogy, ki is írta: az ember nem lehet biztos, hogy hol az a gyerek..
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2004-06-03 12:52:15 424
szerintem ez a fórum nem kirívó eseteket tartalmaz!
szerintem a társasházak 70-80%-a sajnos ilyen!
én azt vallomm amíg bármelyik falam másik oldalán is laknak, addig nyugtom nem lesz.
ez van.
tanya, forever!:-)
Előzmény:
Laja73 Creative Commons License 2004-06-03 12:15:21 423
sokmindentől függ; ha az embernek gyerekei vannak, kénytelen venni valamit (már csak a jövőre gondolva is)
ha lenne időm, én legfeljebb egy telket vennék, és szépen lassan felhúznék egy házat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!