|
|
|
|
 |
murray
2004-06-03 12:52:15
|
424
|
szerintem ez a fórum nem kirívó eseteket tartalmaz!
szerintem a társasházak 70-80%-a sajnos ilyen!
én azt vallomm amíg bármelyik falam másik oldalán is laknak, addig nyugtom nem lesz.
ez van.
tanya, forever!:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2004-06-03 12:15:21
|
423
|
sokmindentől függ; ha az embernek gyerekei vannak, kénytelen venni valamit (már csak a jövőre gondolva is)
ha lenne időm, én legfeljebb egy telket vennék, és szépen lassan felhúznék egy házat
|
|
Előzmény:
 |
hagyományos mosópor
2004-06-02 21:06:13
|
421
|
hát szépen vagytok, gyermekeim... én pont most szeretnék (szerettem volna?) új építésű házban lakást venni. miért? mert irtózom a lepattant környékektől, málló vakolatú házaktól, rozzant lépcsőházaktól. gondoltam én naívan, hogy egy új házban minden szép és jó, erre tessék.
most teljesen elbizonytalanodtam. hüpp-hüpp... :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|