Keresés

Részletes keresés

hagyományos mosópor Creative Commons License 2004-06-03 21:20:56 425
> Hadd tippeljek, hogy vidékről jöttél...ugye?

éppen ellenkezőleg. születésem óta romhalmaz környéken élek, és végre meg akarok szökni!

egyébként a munkám és minden egyéb a városhoz köt - nem igazán tudom magam elképzelni a városon kívül.
(Oké, pl. Budaörs még beleférne, bár akkor életem részévé válna az ingázás) csakhogy a külső "zöld" kerületekben olyan árak vannak, hogy reménytelen nemhogy saját telekre saját házat építeni, de egyáltalán házrészt venni.

most a kredit kb. 40-45m2 -re fogja futni. (egyedül vagyok - még?)

csak úúúúgy szeretném, hogy amit veszek, az valami civilizált lenne...

egyébként egy érvem szól a régi házak mellett: nagy belmagasság. a jelenlegi lakás 4 métere után olyan bemenni bármely (az elmúlt ~50 évben épült) épületbe, mintha szemellenzőt hordanék.

arról nem is beszélve, hogy a régiben egy 5x5 méteres szoba egy hodály, az újban az azonos alapterület pedig "ház ez is csak egy szoba..." ha értitek mire gondolok...

A hozzászólás:
tschuby Creative Commons License 2004-06-03 00:02:45 422
Hadd tippeljek, hogy vidélről jöttél...ugye?
Én a mai napig nem szoktam meg a lepukkatn bárházakat. Ilyenben emberek laknak és 15-20millióért cserélnek gazdát.
Ezért vettünk újépítésűt. Januárban költözünk, majd kiderül, hogy milyen lesz.
Remélem, ez fórum csak néhány kirívó esetet tartalmaz.
Előzmény:
hagyományos mosópor Creative Commons License 2004-06-02 21:06:13 421
hát szépen vagytok, gyermekeim... én pont most szeretnék (szerettem volna?) új építésű házban lakást venni. miért? mert irtózom a lepattant környékektől, málló vakolatú házaktól, rozzant lépcsőházaktól. gondoltam én naívan, hogy egy új házban minden szép és jó, erre tessék.

most teljesen elbizonytalanodtam. hüpp-hüpp... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!