|
|
|
|
 |
hagyományos mosópor
2004-06-03 21:20:56
|
425
|
> Hadd tippeljek, hogy vidékről jöttél...ugye?
éppen ellenkezőleg. születésem óta romhalmaz környéken élek, és végre meg akarok szökni!
egyébként a munkám és minden egyéb a városhoz köt - nem igazán tudom magam elképzelni a városon kívül.
(Oké, pl. Budaörs még beleférne, bár akkor életem részévé válna az ingázás) csakhogy a külső "zöld" kerületekben olyan árak vannak, hogy reménytelen nemhogy saját telekre saját házat építeni, de egyáltalán házrészt venni.
most a kredit kb. 40-45m2 -re fogja futni. (egyedül vagyok - még?)
csak úúúúgy szeretném, hogy amit veszek, az valami civilizált lenne...
egyébként egy érvem szól a régi házak mellett: nagy belmagasság. a jelenlegi lakás 4 métere után olyan bemenni bármely (az elmúlt ~50 évben épült) épületbe, mintha szemellenzőt hordanék.
arról nem is beszélve, hogy a régiben egy 5x5 méteres szoba egy hodály, az újban az azonos alapterület pedig "ház ez is csak egy szoba..." ha értitek mire gondolok...
|
|
A hozzászólás:
 |
tschuby
2004-06-03 00:02:45
|
422
|
Hadd tippeljek, hogy vidélről jöttél...ugye?
Én a mai napig nem szoktam meg a lepukkatn bárházakat. Ilyenben emberek laknak és 15-20millióért cserélnek gazdát.
Ezért vettünk újépítésűt. Januárban költözünk, majd kiderül, hogy milyen lesz.
Remélem, ez fórum csak néhány kirívó esetet tartalmaz. |
|
Előzmény:
 |
hagyományos mosópor
2004-06-02 21:06:13
|
421
|
hát szépen vagytok, gyermekeim... én pont most szeretnék (szerettem volna?) új építésű házban lakást venni. miért? mert irtózom a lepattant környékektől, málló vakolatú házaktól, rozzant lépcsőházaktól. gondoltam én naívan, hogy egy új házban minden szép és jó, erre tessék.
most teljesen elbizonytalanodtam. hüpp-hüpp... :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|