Keresés

Részletes keresés

Laja73 Creative Commons License 2004-06-03 12:15:21 423
sokmindentől függ; ha az embernek gyerekei vannak, kénytelen venni valamit (már csak a jövőre gondolva is)
ha lenne időm, én legfeljebb egy telket vennék, és szépen lassan felhúznék egy házat
tschuby Creative Commons License 2004-06-03 00:02:45 422
Hadd tippeljek, hogy vidélről jöttél...ugye?
Én a mai napig nem szoktam meg a lepukkatn bárházakat. Ilyenben emberek laknak és 15-20millióért cserélnek gazdát.
Ezért vettünk újépítésűt. Januárban költözünk, majd kiderül, hogy milyen lesz.
Remélem, ez fórum csak néhány kirívó esetet tartalmaz.
A hozzászólás:
hagyományos mosópor Creative Commons License 2004-06-02 21:06:13 421
hát szépen vagytok, gyermekeim... én pont most szeretnék (szerettem volna?) új építésű házban lakást venni. miért? mert irtózom a lepattant környékektől, málló vakolatú házaktól, rozzant lépcsőházaktól. gondoltam én naívan, hogy egy új házban minden szép és jó, erre tessék.

most teljesen elbizonytalanodtam. hüpp-hüpp... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!