Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-06-02 16:41:11 139
Érdeklődj náluk telefonon.
Én úgy vettem észre nem mindíg frissek az áraik.
Egyébként nem tűnik rossznak.
A hozzászólás:
Dimage Dani Creative Commons License 2004-06-02 16:27:20 138
Depót és Extrem-et néztem.
Előzmény:
ferint Creative Commons License 2004-06-02 16:16:52 137
Persze.
A Sandisk gyorsabb is mint a Kingston.
Egyébként mennyi az annyi hogy ekkora különbség van ?
Kicsit gyanús a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!