|
|
|
|
 |
ferint
2004-06-02 14:39:30
|
135
|
Megfogtál :-)
Használtan elég olcsó mindegyik, úgy viszont nem érdemes venni.
Újonnan ha olcsót és megbízhatót akarsz venni akkor a lassabb modellek maradnak amelyek egy gyengébb CF sebességével mennek.
Ilyen például a 4GB-s HITACHI ami olyan 90.000.- körül van.
Nem vagyok nagy varázsló :-) |
|
A hozzászólás:
 |
z.Solo
2004-06-02 14:21:40
|
134
|
oké ferint, akkor választok kettőt:
legyen ez a bizonyos CF kártya olcsó, és megbízható. Nos, mi az ajánlatod, Nagy Varázsló??
z.Solo |
|
Előzmény:
 |
ferint
2004-05-31 20:25:25
|
125
|
Olcsóbbak a sógorék az tuti...
Régi vicc:
-megbízható
-gyors
-olcsó
ebből választhatsz kettőt és olyat lehet kapni :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|