Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-06-02 14:39:30 135
Megfogtál :-)

Használtan elég olcsó mindegyik, úgy viszont nem érdemes venni.
Újonnan ha olcsót és megbízhatót akarsz venni akkor a lassabb modellek maradnak amelyek egy gyengébb CF sebességével mennek.
Ilyen például a 4GB-s HITACHI ami olyan 90.000.- körül van.

Nem vagyok nagy varázsló :-)

A hozzászólás:
z.Solo Creative Commons License 2004-06-02 14:21:40 134
oké ferint, akkor választok kettőt:
legyen ez a bizonyos CF kártya olcsó, és megbízható. Nos, mi az ajánlatod, Nagy Varázsló??
z.Solo
Előzmény:
ferint Creative Commons License 2004-05-31 20:25:25 125
Olcsóbbak a sógorék az tuti...
Régi vicc:
-megbízható
-gyors
-olcsó

ebből választhatsz kettőt és olyat lehet kapni :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!