|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
EOS10D
2004-06-02 14:00:54
|
130
|
| Makrohoz szerintem használhatatlan ( esetleg kábellel ), plafonravillantáshoz meg elég kevés lehet, ráadásul a feje nem forog, csak billen. A nagyobbik testvére a 440 AF viszont forog is és a teljesítménye sem lebecsülendô. " csak " 10e.Ft.-tal kerül többe mint a 888. Az Optiformnál 29990 . Sokkal jobban használható, bár egyikkel sem használhatod sem a 2. redönyt sem az E-TTL-t . |
|
Előzmény:
 |
Karády
2004-06-02 13:37:10
|
129
|
Sziasztok!
Sunpack AF888Z típusú vakuról mi a véleményetek, esetleg tapaszatalatotok? EOS300-hoz kellene makró, illetve családi (esküvő) fotózásához. Mivel tudomásom szerint nem lehet ezzel a típussal(fényképező) második redőnyre szinkronizálni, ezért feleselegesnek tartom a nagyobb testvérét (440-es talán) megvenni 84ezredesért.
Amúgy 30-as kulcsszámú. Érdemes ezzel plafonra villantani, vagy ahhoz kevéske?
Várom válaszaitokat köszönettel.
Karády |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|