Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
EOS10D Creative Commons License 2004-06-02 14:00:54 130
Makrohoz szerintem használhatatlan ( esetleg kábellel ), plafonravillantáshoz meg elég kevés lehet, ráadásul a feje nem forog, csak billen. A nagyobbik testvére a 440 AF viszont forog is és a teljesítménye sem lebecsülendô. " csak " 10e.Ft.-tal kerül többe mint a 888. Az Optiformnál 29990 . Sokkal jobban használható, bár egyikkel sem használhatod sem a 2. redönyt sem az E-TTL-t .
Előzmény:
Karády Creative Commons License 2004-06-02 13:37:10 129
Sziasztok!

Sunpack AF888Z típusú vakuról mi a véleményetek, esetleg tapaszatalatotok? EOS300-hoz kellene makró, illetve családi (esküvő) fotózásához. Mivel tudomásom szerint nem lehet ezzel a típussal(fényképező) második redőnyre szinkronizálni, ezért feleselegesnek tartom a nagyobb testvérét (440-es talán) megvenni 84ezredesért.
Amúgy 30-as kulcsszámú. Érdemes ezzel plafonra villantani, vagy ahhoz kevéske?

Várom válaszaitokat köszönettel.

Karády

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!