|
|
|
|
 |
hade21
2004-06-02 18:00:47
|
278
|
Az ablakok kb bruttó 200e Ft-ba kerültek 1.3 üvegezéssel. De ebből nem érdemes kiindulni, mivel nálam egyedi méretek voltak, itt egy toldó, ott egy sötétített üveg, amott egy katedrál üveg....
Lehet, hogy ami nekem bazi nagy ablak, az másnak csak közepes.
Ráadásul kaptam 20% kedvezményt mivel a Construmán vettem fel velük a kapcsolatot. |
|
A hozzászólás:
 |
Civitas Fidelissima
2004-06-02 10:49:17
|
277
|
Hello!
Meg tudnád osztani velünk, a "2 kicsi, 2 közepes és 1 bazi nagy" mibe volt neked redőny nélkül?
Ha nem akarsz konkrét összeget írni, m3 ár is jó lenne (a mihez tartás végett).
Tibi |
|
Előzmény:
 |
hade21
2004-06-01 21:26:55
|
275
|
POntosan azokra a nyomokra, amit a takaróléccel eltüntetnek!:o)
Én téglában cserélttetem, és ott felmerült (és sajna be is jött) az esély, hogy imitt amitt-amott leválik a vakolat (no meg a habarcs, tégladarabok stb...), amire közvetlenül nem tanácsos rápakolni a takarólecet, hanem előbb kőművessel (vagy sk) "be kell csináltatni". Persze panelnél ez elvileg nem jelenthet gondot.
Nekem egyébként 1 nap (kb 11 óra) alatt 1 srác a barátnőjével (!) berakott 5 ablakot (2 kicsi, 2 közepes és 1 bazi nagy redőnnyel), 1 erkélyajtót redőnnyel és egy bejárati ajtót. Panelnél a bontás valószínűleg keményebb dió mint téglánál, de a redőnyt nem nagyon értem. :oO Nálam egyszerre jött az egész cucc, pedig sokkal kiszámíthatatlanabb, hogy fekszik fel az új ablak...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|