|
|
|
|
 |
em
2004-06-04 16:53:51
|
279
|
szia!
én is most készülök panelben ablakcserére (műanyag).
elárulod, hogy te melyik vállalkozóval csináltatod a cserét?
köszi!
em |
|
A hozzászólás:
 |
vatawna
2004-06-01 22:57:12
|
276
|
| hát nem tudom, nekem 2 helyről is mondták, hogy nem azonnal hozzák a redőnyt, hanem ablak után..igazából annyira már nem számít az az 1-2 hét, ahhoz képest, amennyit vártunk a hitel ügyintézésre.. :) a lényeg, hogy már lakhatunk benne |
|
Előzmény:
 |
hade21
2004-06-01 21:26:55
|
275
|
POntosan azokra a nyomokra, amit a takaróléccel eltüntetnek!:o)
Én téglában cserélttetem, és ott felmerült (és sajna be is jött) az esély, hogy imitt amitt-amott leválik a vakolat (no meg a habarcs, tégladarabok stb...), amire közvetlenül nem tanácsos rápakolni a takarólecet, hanem előbb kőművessel (vagy sk) "be kell csináltatni". Persze panelnél ez elvileg nem jelenthet gondot.
Nekem egyébként 1 nap (kb 11 óra) alatt 1 srác a barátnőjével (!) berakott 5 ablakot (2 kicsi, 2 közepes és 1 bazi nagy redőnnyel), 1 erkélyajtót redőnnyel és egy bejárati ajtót. Panelnél a bontás valószínűleg keményebb dió mint téglánál, de a redőnyt nem nagyon értem. :oO Nálam egyszerre jött az egész cucc, pedig sokkal kiszámíthatatlanabb, hogy fekszik fel az új ablak...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|