|
|
|
|
 |
Civitas Fidelissima
2004-06-02 10:49:17
|
277
|
Hello!
Meg tudnád osztani velünk, a "2 kicsi, 2 közepes és 1 bazi nagy" mibe volt neked redőny nélkül?
Ha nem akarsz konkrét összeget írni, m3 ár is jó lenne (a mihez tartás végett).
Tibi |
|
 |
vatawna
2004-06-01 22:57:12
|
276
|
| hát nem tudom, nekem 2 helyről is mondták, hogy nem azonnal hozzák a redőnyt, hanem ablak után..igazából annyira már nem számít az az 1-2 hét, ahhoz képest, amennyit vártunk a hitel ügyintézésre.. :) a lényeg, hogy már lakhatunk benne |
|
A hozzászólás:
 |
hade21
2004-06-01 21:26:55
|
275
|
POntosan azokra a nyomokra, amit a takaróléccel eltüntetnek!:o)
Én téglában cserélttetem, és ott felmerült (és sajna be is jött) az esély, hogy imitt amitt-amott leválik a vakolat (no meg a habarcs, tégladarabok stb...), amire közvetlenül nem tanácsos rápakolni a takarólecet, hanem előbb kőművessel (vagy sk) "be kell csináltatni". Persze panelnél ez elvileg nem jelenthet gondot.
Nekem egyébként 1 nap (kb 11 óra) alatt 1 srác a barátnőjével (!) berakott 5 ablakot (2 kicsi, 2 közepes és 1 bazi nagy redőnnyel), 1 erkélyajtót redőnnyel és egy bejárati ajtót. Panelnél a bontás valószínűleg keményebb dió mint téglánál, de a redőnyt nem nagyon értem. :oO Nálam egyszerre jött az egész cucc, pedig sokkal kiszámíthatatlanabb, hogy fekszik fel az új ablak...
|
|
Előzmény:
 |
vatawna
2004-06-01 19:52:53
|
274
|
Helyszíni felmérést mindenképpen kérek, ők is csak úgy vállalják el. Azt hittem hogy meglesz a csere+redőny 1 nap alatt, de "sajna" a redőny csak a kész,beszerelt ablakhoz mérve csinálják meg, szóval én hamarabb gondoltam, dehát.. mind1 :)
milyen nyomokra gondolsz, amit el kell tüntetni? a keret mentén takaróléceket rak fel.
Egyébként ennél nem nagyon találtam olcsóbbat, csak olyat, amiben egy csomó minden nem tartozott bele, ugyhogy anyagilag nem nagyon járhattam volna jobban.
Majd kiderül. Beszámolok róla, ha érdekel valakit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|