|
|
|
|
 |
hade21
2004-06-01 15:13:16
|
272
|
Rémlik, hogy találkoztam a névvel, de konkrétum nem jut eszembe..:o(
A honlapon talált infó szerint a szokásos paraméterek vannak, amelyet mindenki bevállal a 10 éves garit kivéve (én 7 évet kaptam).
Lehet, hogy sokan nem értenek egyet a mostani véleménnyemmel, gyakorlatban kevés tapasztalatom van, de szvsz nincsenek hatalmas különbségek.
Persze egy gyártó termékein belül is vannak kategóriák (pl 3 v. 5 légkamra, üvegezés "k" értéke stb). A lényeg inkább a beszerelés minősége! Egy 1.1-es, 5 légkamrás, mikronra pontosan legyártott nyílászáró sem ér túrót sem, ha hanyagul beszórja egy "mester" a helyére....
|
|
A hozzászólás:
 |
gybognar
2004-06-01 14:29:23
|
270
|
| Sziasztok! Úgy látom itt rengeteg tapasztalat gyűlt össze, ezért fordulok hozzátok segítségért. Van esetleg valakinek tapasztalata az "ACTUAL" műanyag nyílászárókkal kapcsolatban? Elég jók a paraméterei, az ára tűrhető és a 10 év garancia is jól hangzik. Csak hát jó lenne egy kis személyes tapasztalat ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|