|
|
|
|
 |
antall
2004-06-01 19:45:36
|
40
|
"És mikor elment tőlünk kiderült: eltörte a mosógép tetejét, a mosógép slagját..."
Figyi!
Aranyszabály: ha egy "mester" az első öt percben elkezdi szidni a többieket, aztán rátér saját 30-éves tapasztalatának dicsőítésére, annak azon nyomban ki kell fizetni a kiszállási díjat, aztán elküldeni a p*-ba. Szintén ajánlatos megszabadulni azoktól (még idejében), akik olyan jellegű kérdéseket tesznek fel a leendő munkával kapcsolatban, hogy például "minek kell azt befesteni?", vagy "miért nincs az úgy jól?". |
|
 |
Moka25
2004-06-01 12:50:50
|
39
|
Fairytale,
nem irigyellek:(
Hogy kiben lehet megbizni??? Pesten SENKIBEN. Videken egy rossz munkat vegzo mester 1 evig viheti igy a boltot, azutan mar mindenki tudja rola, hogy milyen pocsek, es ha nem akar ehenhalni, szakmat vagy eletfilozofiat valt.
Pest tul nagy ehhez, ott a szelhamosoknak is jol megy az uzlet legalabb 10 evig:(( |
|
A hozzászólás:
 |
fairytale
2004-06-01 10:50:30
|
38
|
Na látom, nem csak nekem vannak rossz tapasztalataim. Megnyugodtam, mert azt hittem én vagyok egyedül ilyen peches, mitöbb balfácán, hogy ki tudnak velem babrálni.
De én még nem találkoztam olyan mesterrel, aki normálisan elvégezte volna a rá bizott munkát, hiba nélkül és ne késett volna a határidővel.
Legutoljára a cirkó szerelő akasztott ki... A vicces az volt, végig sirt közben, hogy milyenek ezek a mai maesterek, nála festettek és 3 napba tellett, mig helyrehozta utánuk a lakást.
És mikor elment tőlünk kiderült: eltörte a mosógép tetejét, a mosógép slagját, ami a vizhez van kötve kicsavarta majd vissza, igy a tömítést elcseszte, azóta folyik minden, a megtisztított és karbantartott církó azóta brekegő hangot hallatt, de nem hajlandó visszajönni és megnézni miért, csak pénzért, szerinte ez természetes és az őrláng hangja...
Multkor gázszerelők voltak nálunk egymás után, mindhárman mást mondtak a fűtésről...(Héra3)
Kiben lehet megbízni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|