Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004-05-31 22:55:27 128
Annyit érdemes róla tudni, hogy az első időkben nagyon sok panasz volt rá. Később kijött egy javított széria, és a csalódott hozzászólások is eltünedeztek. Ettől függetlenűl jó az az ár/érték aránya. Szóval ha ilyet veszel, nézz utána pontosan mit is kapsz a pénzedért.
Előzmény:
omega14 Creative Commons License 2004-05-29 20:20:36 121
Tud valaki Magicstore 2,2 Gb microdrive-ról, a Soligor árulja saját néven 250 EUR-ért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!