|
|
|
|
 |
ferint
2004-06-01 10:47:08
|
130
|
A kérdés nem pontos :-)
Ha teljesen noname a kártya akkor igen.
De nem nonaménak számít a Kingston, a Sandisk, a Lexar is.
Mostanában sokszor kérdezik tőlem hogy lehet-e pl: Olympus géphez nem Olympus kártyát használni.
Persze hogy lehet, csak ne a leggagyibbat vegye, hanem minimum a fent felsorolt márkák egyikét. |
|
A hozzászólás:
 |
vincentvega78
2004-05-31 20:30:07
|
127
|
Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem. Most vettem gépet, de az Xd kártyát csak a héten fogom beszerezni. Azt szeretném megtudni, hogy egy márkás (Fuji) 256Mb-s kártya ér-e kb 7000-el többet mint egy noname kártya ??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|