Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-06-01 10:47:08 130
A kérdés nem pontos :-)
Ha teljesen noname a kártya akkor igen.
De nem nonaménak számít a Kingston, a Sandisk, a Lexar is.
Mostanában sokszor kérdezik tőlem hogy lehet-e pl: Olympus géphez nem Olympus kártyát használni.
Persze hogy lehet, csak ne a leggagyibbat vegye, hanem minimum a fent felsorolt márkák egyikét.
A hozzászólás:
vincentvega78 Creative Commons License 2004-05-31 20:30:07 127
Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem. Most vettem gépet, de az Xd kártyát csak a héten fogom beszerezni. Azt szeretném megtudni, hogy egy márkás (Fuji) 256Mb-s kártya ér-e kb 7000-el többet mint egy noname kártya ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!