Keresés

Részletes keresés

robErt Creative Commons License 2004-06-08 20:34:11 142
xD kártya....hm. hát nem vagyok elalélva tőle.....Nagyon lassú. pedig tesztek alapján azt irják a nagy méretek pl 512 MB az már elég gyors írás/olvasás tud.Hát nagyon gyenge a márkás Fuji xD. (S2 pro-ban kínlódok vele) az SM kártya a régi elavult ...eddig a legjob benne, habár 40x 60x CF-et nem próbáltam még.
Javaslom, ha van rá módotok, a vásárláskor teszteljétek amit vesztek ! ! !
ferint Creative Commons License 2004-06-01 10:43:50 129
8.000.- körül
a neve jó
de sebességben nem bajnok
újonnan 10.490.-, ebből kiindulhatsz
szerintem kérj érte kicsit többet mint amit én ajánlottam, aztán engedj :-)
A hozzászólás:
Dimage Dani Creative Commons License 2004-05-31 20:25:39 126
Fél éves Kingston 256MB SD-t mennyiért lehet eladni (garis)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!