|
|
|
|
 |
ferint
2004-05-31 20:25:25
|
125
|
Olcsóbbak a sógorék az tuti...
Régi vicc:
-megbízható
-gyors
-olcsó
ebből választhatsz kettőt és olyat lehet kapni :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
z.Solo
2004-05-29 22:21:38
|
122
|
ferint, köszönöm az infót, van esetleg 5leted, melyik microdrive megbízható,gyors, és mindezek mellett megfizethető? Ebben is olcsóbbak a sógorék?
z.Solo |
|
Előzmény:
 |
ferint
2004-05-29 20:05:48
|
120
|
Lassú de nagy kapacitású. Bekapcsoláskor több idő kell míg feléled a gép. Többet fogyaszt mert van benne mozgó alkatrész. Sérülékenyebb is emiatt, rosszabbul tűri a ki és behelyezést (darabra ugyanannyit bír mint a CF de kivett állapotában nagyon kell rá vigyázni).
Viszont eszméletlen mennyiségű képet lehet feltenni rá :-)
Sporteseményre nem, inkább családi kirándulásra ajánlott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|