|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
omega14
2004-05-29 19:49:50
|
119
|
| nomad von.. Meg tudod mondani hogyan rendeltél az E-baytől, mert kérdezősködtem már postai utánvét rendelésről külföldről, de a magyar posta nem vállal Euro utánvét fizetést. |
|
Előzmény:
 |
nomad von Fblodilovich
2004-05-25 13:44:44
|
110
|
Az Ostrom a ready.hu cím alatt még mindig elérhető :)
Btw, én végül 512MB-os Sandisk Ultra II CF-et rendeltem eBay-ről, 26 ezer volt. Ami finom is lenne, csak jön még rá 3 ezerért money order, posta, biztosítás. Mindenesetre ezzel a mostani 928MB-tal már csak elleszek egy ideig :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|