|
|
|
|
 |
ferint
2004-05-29 20:05:48
|
120
|
Lassú de nagy kapacitású. Bekapcsoláskor több idő kell míg feléled a gép. Többet fogyaszt mert van benne mozgó alkatrész. Sérülékenyebb is emiatt, rosszabbul tűri a ki és behelyezést (darabra ugyanannyit bír mint a CF de kivett állapotában nagyon kell rá vigyázni).
Viszont eszméletlen mennyiségű képet lehet feltenni rá :-)
Sporteseményre nem, inkább családi kirándulásra ajánlott. |
|
A hozzászólás:
 |
z.Solo
2004-05-29 19:39:37
|
118
|
Sziasztok!
Mi a véleményetek a creative labs nomad muvo2-ben lévő 4gb-os Hitachi microdrive-val kapcsolatban? Mennyire gyors, megéri-e megvásárolni, egyáltalán használható digit gépekben??? Kb. 1,5 gb-nyi memóriát lehetne csupán kapni annyi pénzért,amibe kerül...
Van konkrét tapasztalatotok?
z.Solo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|