Keresés

Részletes keresés

aeomega Creative Commons License 2004-05-29 08:59:44 115
Rövidesen úgyis megérkezik a Sandisk kártyám (sima), és akkor a mostani másodkártyává fog lemin?sülni.
A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-05-28 20:48:49 114
Na így már más. :-)
Hát nem túl jó értékek...
az írásnak kellene 850-900 körül járnia, az olvasásnak meg 1100-1200 körül
de ne keseredj el, ha megy a kártya akkor használd nyugodtan. Igaz kicsit lasabb de legalább működik.
Előzmény:
aeomega Creative Commons License 2004-05-28 10:36:52 111
Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!