|
|
|
|
 |
aeomega
2004-05-29 08:59:44
|
115
|
| Rövidesen úgyis megérkezik a Sandisk kártyám (sima), és akkor a mostani másodkártyává fog lemin?sülni. |
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2004-05-28 20:48:49
|
114
|
Na így már más. :-)
Hát nem túl jó értékek...
az írásnak kellene 850-900 körül járnia, az olvasásnak meg 1100-1200 körül
de ne keseredj el, ha megy a kártya akkor használd nyugodtan. Igaz kicsit lasabb de legalább működik. |
|
Előzmény:
 |
aeomega
2004-05-28 10:36:52
|
111
|
| Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|