|
|
|
|
 |
RCH
2004-06-01 09:05:46
|
321
|
Mondjuk nem is kifejezetten a panorama miatt szeretnek ilyen gombtukros keppel kiserletezni (az csak "mellektermek" lenne), hanem 3D-s programban hasznalnam kornyezetnek es/vagy vilagitasnak.
De meg mindig nem tudtam szerezni tükörgömböt. |
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2004-05-28 14:30:34
|
320
|
Én nem vagyok híve ennek a One VR cuccnak.
Visszakonvertálva elég kicsi felbontást adhat..
Bár előbb ki kéne próbálni.
Internetes felületre biztos elég.
Egyébként én könnyen meg tudom csinálni, mert vannak rá gépeim. Ha lenne rá érdeklődés, meggondolnám, hogy tervezek egy hasonlót. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|