|
|
|
|
 |
ezmegenvagyok
2004-06-01 12:57:46
|
59
|
Igazad van.
Nekem viszont nagy kő esett le a szívemről, hogy vigyáznak a cicáimra, míg nem vagyok otthon!! Szimpatikusak voltak, egyébként. Nem volt semmi gond. A cicákat sem viselte meg.
Egy kis állatboltban vannak betéve a cicu ketrecek (nem kicsik), ott egész nap van körülöttük valaki, nem unatkoznak :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2004-05-28 13:45:20
|
57
|
Nekem az a szimpatikus macskapanzió, ahova oltási nélkül nem veszik be a macsekot...
|
|
Előzmény:
 |
ezmegenvagyok
2004-05-27 13:52:25
|
56
|
Sajna nem tudtam bevinni az előző levelemben ajánlott panzióba a cicákat, mert oltási bizonyítványt kérnek és nekünk az nincs :-((
A Fekete Andrea által működtetett cicapanzió sajnos megszűnt.
Végül a már sokszor megírt Szomszéd Katalin (30-222-8034) féle cicapanzióban találtam megfelelő helyet. Ide nem szükséges oltási könyv, ha a macska nem kinti, hanem szobacica. 700Ft egy nap minden kajával együtt, két cica olcsóbb = 1200Ft.
A nyári idényre 2-3 héttel előbb kell telefonálni, hogy biztos legyen hely.
Bővebbet kedden :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|