Keresés

Részletes keresés

ezmegenvagyok Creative Commons License 2004-06-01 12:57:46 59
Igazad van.
Nekem viszont nagy kő esett le a szívemről, hogy vigyáznak a cicáimra, míg nem vagyok otthon!! Szimpatikusak voltak, egyébként. Nem volt semmi gond. A cicákat sem viselte meg.
Egy kis állatboltban vannak betéve a cicu ketrecek (nem kicsik), ott egész nap van körülöttük valaki, nem unatkoznak :-)

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2004-05-28 13:45:20 57
Nekem az a szimpatikus macskapanzió, ahova oltási nélkül nem veszik be a macsekot...
Előzmény:
ezmegenvagyok Creative Commons License 2004-05-27 13:52:25 56
Sajna nem tudtam bevinni az előző levelemben ajánlott panzióba a cicákat, mert oltási bizonyítványt kérnek és nekünk az nincs :-((

A Fekete Andrea által működtetett cicapanzió sajnos megszűnt.

Végül a már sokszor megírt Szomszéd Katalin (30-222-8034) féle cicapanzióban találtam megfelelő helyet. Ide nem szükséges oltási könyv, ha a macska nem kinti, hanem szobacica. 700Ft egy nap minden kajával együtt, két cica olcsóbb = 1200Ft.
A nyári idényre 2-3 héttel előbb kell telefonálni, hogy biztos legyen hely.
Bővebbet kedden :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!