|
|
|
|
 |
aeomega
2004-05-28 17:59:44
|
113
|
Ja bocs. Szóval küls? USB-s olvasó, azt így hirtelen nem tudom, hogy 1.1 vagy 2.0. Egy ~42 megás filet (a legújabb linux kernel :)) másoltam total commanderrel, és stopperral mértem az id?t.
Ennyi :) |
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2004-05-28 13:25:30
|
112
|
külső olvasóban ?
USB2.0 ?
Azért valamit bővebben is illik írni a "lemértem"-nél... |
|
Előzmény:
 |
aeomega
2004-05-28 10:36:52
|
111
|
| Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|