Keresés

Részletes keresés

aeomega Creative Commons License 2004-05-28 17:59:44 113
Ja bocs. Szóval küls? USB-s olvasó, azt így hirtelen nem tudom, hogy 1.1 vagy 2.0. Egy ~42 megás filet (a legújabb linux kernel :)) másoltam total commanderrel, és stopperral mértem az id?t.
Ennyi :)
A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-05-28 13:25:30 112
külső olvasóban ?
USB2.0 ?
Azért valamit bővebben is illik írni a "lemértem"-nél...
Előzmény:
aeomega Creative Commons License 2004-05-28 10:36:52 111
Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!