Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-05-28 20:48:49 114
Na így már más. :-)
Hát nem túl jó értékek...
az írásnak kellene 850-900 körül járnia, az olvasásnak meg 1100-1200 körül
de ne keseredj el, ha megy a kártya akkor használd nyugodtan. Igaz kicsit lasabb de legalább működik.
ferint Creative Commons License 2004-05-28 13:25:30 112
külső olvasóban ?
USB2.0 ?
Azért valamit bővebben is illik írni a "lemértem"-nél...
A hozzászólás:
aeomega Creative Commons License 2004-05-28 10:36:52 111
Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :?
Előzmény:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-24 19:37:46 107
Ha olvasóban teszteled, akkor igen.

De inkább a gépben érdemes, ha van sorozatkép, akkor objektív sapkával érdemes lőni a sorozatot, hogy egyforma méretű képek keletkezzenek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!