|
|
|
|
 |
ferint
2004-05-28 20:48:49
|
114
|
Na így már más. :-)
Hát nem túl jó értékek...
az írásnak kellene 850-900 körül járnia, az olvasásnak meg 1100-1200 körül
de ne keseredj el, ha megy a kártya akkor használd nyugodtan. Igaz kicsit lasabb de legalább működik. |
|
 |
ferint
2004-05-28 13:25:30
|
112
|
külső olvasóban ?
USB2.0 ?
Azért valamit bővebben is illik írni a "lemértem"-nél... |
|
A hozzászólás:
 |
aeomega
2004-05-28 10:36:52
|
111
|
| Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :? |
|
Előzmény:
 |
cassiusonly
2004-05-24 19:37:46
|
107
|
Ha olvasóban teszteled, akkor igen.
De inkább a gépben érdemes, ha van sorozatkép, akkor objektív sapkával érdemes lőni a sorozatot, hogy egyforma méretű képek keletkezzenek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|