Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2004-05-29 19:37:13 268
Az ilyet hagynám inkább büdösödni... :))
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2004-05-27 19:41:26 267
Akkor jó. :o) Mondjuk a kivitelező, mint tömőanyag nem túl jó: vagy etetned kell, vagy megbüdösödik. :o)
Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2004-05-27 19:24:25 266
Nem, nem erről van szó !
Akkor már kitömtem volna a kivitelezővel a hiányzó réseket. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!