Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2004-05-27 19:41:26 267
Akkor jó. :o) Mondjuk a kivitelező, mint tömőanyag nem túl jó: vagy etetned kell, vagy megbüdösödik. :o)
A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2004-05-27 19:24:25 266
Nem, nem erről van szó !
Akkor már kitömtem volna a kivitelezővel a hiányzó réseket. :))
Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2004-05-27 15:57:25 265
Ugye nem 120x150-esre tervezett ablak helyett kellett 126x144? (Azaz nem a kivitelező cseszte el az ablak helyét?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!