Keresés

Részletes keresés

vatawna Creative Commons License 2004-05-27 13:37:16 261
Sziasztok
Ezek szerint nekem senki nem tud segíteni, kiket érdemes megkeresni?
A hozzászólás:
vatawna Creative Commons License 2004-05-26 22:49:35 256
Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem. Panellakásba költözünk és szeretnénk ablakot cserélni mindenütt. Kikerestem néhány gyártót, nézegettem az weblapokat, de nekem nem sokat mondanak.
Tudtok ajánlani, illetve nagyon nem ajánlani gyártót/forgalmazót?
Ami nekünk fontos, hogy viszonylag rövid határidővel kijöjjenek és beszereljék (a régit kivegyék és elvigyék), lehetőleg 1 helyről jöjjön a redőnnyel együtt. Azt hiszem felesleges pénzkidobás lenne a legjobb hőszigetelésű, legjobb profilú rendszer, mivel távfűtésen megtakarítani nem tudok. A lényeg, hogy ne legyen hideg. (Bár ennek ellenkezőjéről meggyőzhető vagyok :D )
Még egy kérdés (ha az eddigi nem lenne elég bonyolúlt). Az erkélyes szoba ablak alatti része ha jól láttam fa (nem panel), az is kicserélik műanyagra? vagy kivetethetem az egesz falat és tetethetek be teljes üvegfalat, mint egy terasz esetében?

Bocsi kicsit hosszú voltam, és még számtalan kérdés maradt bennem, várom a segítséget.
előre is köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!