Keresés

Részletes keresés

omega14 Creative Commons License 2004-05-29 19:49:50 119
nomad von.. Meg tudod mondani hogyan rendeltél az E-baytől, mert kérdezősködtem már postai utánvét rendelésről külföldről, de a magyar posta nem vállal Euro utánvét fizetést.
A hozzászólás:
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004-05-25 13:44:44 110
Az Ostrom a ready.hu cím alatt még mindig elérhető :)

Btw, én végül 512MB-os Sandisk Ultra II CF-et rendeltem eBay-ről, 26 ezer volt. Ami finom is lenne, csak jön még rá 3 ezerért money order, posta, biztosítás. Mindenesetre ezzel a mostani 928MB-tal már csak elleszek egy ideig :)

Előzmény:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-20 22:29:20 86
Ehh, most nézem üres oldal. :)

Szóval a Vár alatt, az Ostrom utca elején vannak.
Pontos címet most nem tudok mondani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!