|
|
|
|
 |
aeomega
2004-05-28 10:36:52
|
111
|
| Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :? |
|
A hozzászólás:
 |
cassiusonly
2004-05-24 19:37:46
|
107
|
Ha olvasóban teszteled, akkor igen.
De inkább a gépben érdemes, ha van sorozatkép, akkor objektív sapkával érdemes lőni a sorozatot, hogy egyforma méretű képek keletkezzenek. |
|
Előzmény:
 |
aeomega
2004-05-24 16:14:21
|
105
|
Csak kérdeztem, ilyenem van, és nincsen semmi baja. Még eddig a sebessége sem hibáddzott (256-os Kingstonnal kb azonons sebesség? így érzésre). Hogyan tudom lemérni a sebességét? Fölmásolok rá vm-t, és mérem a stopperral az id?t?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|