|
|
|
|
 |
laca5
2004-06-07 17:31:52
|
161
|
elmentek a guppik.
|
|
A hozzászólás:
 |
laca5
2004-05-24 16:50:34
|
158
|
Sziasztok!
Sikeresen felneveltem néhány guppit, szivesen megválnék tőlük most már, mert kevés a hely.
Kerek farku, vad szinü változat.
Ugy gondoltam, 50Ft-ot kérnék darabjáért, ami persze a megetetett eleséget sem fedezi, de tényleg szeretném ha most már új gazdájuk lenne.
A halak gyakorlatilag felnőttek, januárban születtek.
1 himhez 3-4 nőstényt tudok adni, az lenne a jó ha minimum 4-5 darabot vinnétek egyszerre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|