Keresés

Részletes keresés

cassiusonly Creative Commons License 2004-05-24 19:37:46 107
Ha olvasóban teszteled, akkor igen.

De inkább a gépben érdemes, ha van sorozatkép, akkor objektív sapkával érdemes lőni a sorozatot, hogy egyforma méretű képek keletkezzenek.

A hozzászólás:
aeomega Creative Commons License 2004-05-24 16:14:21 105
Csak kérdeztem, ilyenem van, és nincsen semmi baja. Még eddig a sebessége sem hibáddzott (256-os Kingstonnal kb azonons sebesség? így érzésre). Hogyan tudom lemérni a sebességét? Fölmásolok rá vm-t, és mérem a stopperral az id?t?

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!