|
|
|
|
 |
_Pompi_
2004-05-24 22:11:46
|
108
|
Nekem van pont ilyen kártyám. D30-ban és 10D-ben is használtam. Szvsz viszonylag gyors kártya.
D30-ban tesztelve kétszer gyorsabb volt, mint a Twinmos 26x kártyája.
A régebben viszonylag gyorsnak tesztelt Ridata kártyákkal van egy szinten kb.
|
|
 |
cassiusonly
2004-05-24 15:27:47
|
104
|
Ultra noname kategória. :)
Nekem van ilyenből 2x256-os, de atomlassú.
Ettől függetlenül teljesen jól működnek.
Apropó, amit vettem Sandisk sokkal! (kb.2x) gyorsabb, mint pl. a 340-es microdrive.
Persze 10D-ben ilyen látványos, A70-nél már nem ekkora a különbség.
Tehát leginkább gép-kártya együtt lényeges a sebességnél. Ha bármelyik lassú... |
|
 |
ferint
2004-05-24 15:05:44
|
103
|
Igen.
512-es CF.
Erősen noname. Nagyon erősen.
Semmilyen jelölés nincs rajta (de megsúgom ha van akkor is az élén...)
Mit akarsz vele ?
Eladni vagy venni ?
Sebességét mérd le, de sokat ne várj. A középkategória alja-közepe.
Mit szeretnél tudni ? |
|
A hozzászólás:
 |
aeomega
2004-05-24 10:19:26
|
102
|
Sziasztok!
Err?l a kártyáról a képek alapján tudtok mondani valamit?
Remélem sikerül betennem a képeket... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|