Keresés

Részletes keresés

_Pompi_ Creative Commons License 2004-05-24 22:11:46 108
Nekem van pont ilyen kártyám. D30-ban és 10D-ben is használtam. Szvsz viszonylag gyors kártya.
D30-ban tesztelve kétszer gyorsabb volt, mint a Twinmos 26x kártyája.
A régebben viszonylag gyorsnak tesztelt Ridata kártyákkal van egy szinten kb.

cassiusonly Creative Commons License 2004-05-24 15:27:47 104
Ultra noname kategória. :)
Nekem van ilyenből 2x256-os, de atomlassú.
Ettől függetlenül teljesen jól működnek.

Apropó, amit vettem Sandisk sokkal! (kb.2x) gyorsabb, mint pl. a 340-es microdrive.

Persze 10D-ben ilyen látványos, A70-nél már nem ekkora a különbség.

Tehát leginkább gép-kártya együtt lényeges a sebességnél. Ha bármelyik lassú...

ferint Creative Commons License 2004-05-24 15:05:44 103
Igen.
512-es CF.
Erősen noname. Nagyon erősen.
Semmilyen jelölés nincs rajta (de megsúgom ha van akkor is az élén...)

Mit akarsz vele ?
Eladni vagy venni ?

Sebességét mérd le, de sokat ne várj. A középkategória alja-közepe.

Mit szeretnél tudni ?

A hozzászólás:
aeomega Creative Commons License 2004-05-24 10:19:26 102
Sziasztok!

Err?l a kártyáról a képek alapján tudtok mondani valamit?



Remélem sikerül betennem a képeket...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!