Keresés

Részletes keresés

Kevin Creative Commons License 2004-05-23 11:10:16 100
A teljesseg igenye nelkul nehany komolyabb szamitogepbe valo RAM marka: OCZ, Simpletech, Corsair, GeIL. Sajnos az aruk is komolyabb.
A hozzászólás:
omega14 Creative Commons License 2004-05-22 21:10:25 99
Nem vagyok sz.gép "maniac", lehet hogy egy kicsit túlértékeltem a Kingst.-t ?
Előzmény:
Kevin Creative Commons License 2004-05-22 20:39:15 98
"Szerintem tudják az emberek hogy sz.gép memóriában a kingstone a király"

Ezzel azert vitatkoznek egy kicsit :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!