Keresés

Részletes keresés

omega14 Creative Commons License 2004-05-22 21:10:25 99
Nem vagyok sz.gép "maniac", lehet hogy egy kicsit túlértékeltem a Kingst.-t ?
A hozzászólás:
Kevin Creative Commons License 2004-05-22 20:39:15 98
"Szerintem tudják az emberek hogy sz.gép memóriában a kingstone a király"

Ezzel azert vitatkoznek egy kicsit :)

Előzmény:
omega14 Creative Commons License 2004-05-22 19:31:05 97
.Dév
Szerintem tudják az emberek hogy sz.gép memóriában a kingstone a király. De egyenlőre CF kártyában és microdrivban a Toshiba és a Hitachi az vezető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!