|
|
|
|
 |
Kevin
2004-05-22 20:39:15
|
98
|
"Szerintem tudják az emberek hogy sz.gép memóriában a kingstone a király"
Ezzel azert vitatkoznek egy kicsit :) |
|
A hozzászólás:
 |
omega14
2004-05-22 19:31:05
|
97
|
.Dév
Szerintem tudják az emberek hogy sz.gép memóriában a kingstone a király. De egyenlőre CF kártyában és microdrivban a Toshiba és a Hitachi az vezető. |
|
Előzmény:
 |
.Dév.
2004-05-22 17:49:50
|
96
|
| Vajon mikor fogják végre megtanulni az emberek, hogy memóriákat a Kingston gyárt, Kingstone nem létezik? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|